جزییات خبر

مصرف روزانه بیش از یک میلیون وچهارصد هزار لیتر بنزین در استان کردستان

(سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷) ۱۱:۴۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از مصرف 8 میلیون وهشتصد هزارلیتر بنزین در شش روز اول تعطیلات در این استان خبر داد.

فریدون یاسمی با بیان این مطلب و اشاره به افزایش 22درصدی این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: هم‌اکنون 66 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52جایگاه باب CNG در سطح استان کردستان نسبت به عرضه فرآورده‌های نفتی فعالیت دارند.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کردستان که با صداو سیمای استان گفتگو می کرد افزود: با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم بویژه مسافران نوروزی پخش منطقه کردستان از اواسط اسفند ماه سال 96 با اعزام بیش از 15 اکیپ بازرسی به جایگاههای عرضه سطح استان برنامه ریزی های خود را آغاز و خوشبختانه هم اکنون هیچ گونه مشکلی در راستای توزیع انواع سوخت وجود ندارد.
فریدون یاسمی در ادامه با اشاره به مصرف دومیلیون و سیصد هزار متر مکعب CNG در استان خاطرنشان کرد: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 11درصدی همراه بوده است
وی عنوان کرد: هم اکنون به اندازه کافی در انبارهای استان انواع فرآورده های نفتی ذخیره شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در ادامه به ارائه خدمات جانبی در مجتمع‌هاو جایگاههای بین راهی استان کردستان اشاره و تصریح کرد: کارواش، ، رستوران ، نمازخانه و..... در جنب جایگاه‌های عرضه سوخت به خودروها در قالب مجتمع‌های بین‌راهی خدمت ارائه می کنند
یاسمی همچنین با اشاره به فعال کردن گشت‌های ویژه نوروزی به ‌منظور نظارت بر عرضه درست سوخت مورد نیاز مردم و مسافران در ایام تعطیلات گفت: با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود و هیچ کاستی در ارائه خدمات قابل‌قبول نیست.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در پایان گفت: بیش از 2 هزار جلد بروشور راهنمای مسافرین نوروزی توسط واحد روابط عمومی این منطقه تهیه که در قالب چادرهای مستقر در ورودی شهرستانهای استان وجایگاههای عرضه دربین مسافرین توزیع گردید.

مصرف بنزین تعطیلات

مصرف بنزین تعطیلات


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375
شماره تلفن روابط عمومی :33228314