جزییات خبر

مصرف بیش ازبیست میلیون لیتر بنزین در تعطیلات نوروزی در استان کردستان

(سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷) ۱۳:۴۹

از ابتدای سالجاری تا پایان 13 فروردین ، بیست میلیون و یکصدو چهل هزار لیتر بنزین در استان کردستان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با23 درصد رشد همراه بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با اشاره به جاذبه های گردشگری و وجود بازارچه های خرید کالا و افزایش چشمگیر ورود مسافربه استان در تعطیلات عید سال جاری گفت در این مدت کلیه 66 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 باب جایگاه CNG سطح استان به صورت24ساعته فعال و به هموطنان خدمات ارائه داده اند.
فریدون یاسمی افزود : همچنین واحدهای عملیاتی و بازرسی پخش منطقه کردستان(کنترل ونظارت ،خدمات مهندسی ،روابط عمومی و.... ) به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به همشهریان ومسافرین نوروزی در ایام تعطیلات نوروز با کنترل نامحسوس از کلیه جایگاههای سطح استان موجبات تامین و توزیع مطلوب مصرف سوخت را فراهم آوردند.
یاسمی درادامه با اشاره به فعال و در مدار بودن 52 باب جایگاه CNG استان افزود : دراین مدت نیز بیش از چهار میلیون و هفتصد هزار متر مکعب CNGدر استان کردستان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 3 دصدی همراه بوده است .
وی همچنین با اشاره به حضور کاروان راهیان نور در استان و فعال بودن بازارچه های مرزی باشماق مریوان و سیرانبند بانه در این مدت، از افزایش 21 درصدی مصرف نفتگاز استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد وافزود در این مدت شش میلیون سیصد هزارلیتر نفتگاز در استان مصرف شده است.

بنزین تعطیلات نوروز 97


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375
شماره تلفن روابط عمومی :33228314