جزییات خبر

ثبت بیش از 8هزار مورد بازرسی برای عرضه مطلوب فرآورده های نفتی در منطقه کردستان

(چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۴۸

به منظورخدمات رسانی مطلوب و عرضه مناسب فرآورده های نفتی، در سال 96 بیش از8 هزار مورد بازرسی در منطقه کردستان انجام شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با بیان این مطلب گفت: تامین ،نگهداشت و توزیع مطلوب فرآورده های نفتی در راستای  تحقق حقوق شهروندی است.
فریدون یاسمی در ادامه افزود: در جهت ساماندهی و نظارت مطلوب در جهت سوخت رسانی در سطح استان نسبت به تهیه تقویم زمانی بازدید و پایش عملکرد جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی ، بررسی فعالیت و نحوه مصرف سوخت توسط مصرف کنندگان عمده و جز، همچنین انجام بازدیدهای مشترک با همکاری دستگاههای اجرایی اقدام و خوشبختانه با اجرای کامل برنامه های بازدید و کنترل مصرف سوخت در استان شاهد رضایت مسئولین و مشتریان شرکت بوده ایم .
فریدون یاسمی تصریح کرد: بر پایه این مسئولیت نظارتی،سال گذشته، 2800مورد بازرسی توسط کارشناسان وروسای نواحی 9گانه از جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی وCNG انجام شد.
وی با ابیان این مطلب افزود: در این منطقه 66باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 باب جایگاه CNG به صورت شبانه روزی در امر سوخت رسانی فعال و به همشهریان خدمات ارائه می دهند
وی سپس انجام 4 هزار و پانصد مورد بازدید از مصرف کنندگان عمده و جز، همچنین انجام بیش از یک هزارمورد بازدید مشترک از مصرف کنندگان عمده را با همکاری کمیسیون قاچاق کالا وارز استان ,جهاد کشاورزی ,نیروی انتظامی ,امور آب ,سازمان تعزیرات حکومتی و..... از دیگر موارد نظارتی انجام شده در سال گذشته عنوان کرد.
یاسمی تصریح کرد: عرضه مطلوب فرآورده های نفتی , جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و قاچاق فرآورده های نفتی ,کاهش مصرف فرآورده های نفتی در استان, تحقق حقوق شهروندی و.... از جمله مزایای اجرای این گشت ها و بازدیدهای دوره ای می باشد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087