جزییات خبر

کاهش 24درصدی مصرف نفت سفید دراستان کردستان

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۰۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از کاهش 24 درصدی مصرف نفت سفید در استان کردستان در سال 97 نسبت به سال 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ،فریدون یاسمی با اشاره به اینکه در این مدت میزان مصرف نفت سفید 69میلیون و ششصد هزار لیتر بوده است افزود: اجرای طرح بازنگری توزیع کالابرگ نفت سفید ،اجرای طرح الکترونیکی توزیع نفت سفید،گازکشی روستاهای استان ،ثبت نام خانوارها در سایت تجارت آسان و.. از دلایل کاهش 24درصدی مصرف نفت سفید بوده است .
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان که در دیدار با استاندار کردستان ، سخن می گفت اظهار کرد:. باتعامل و همکاری کارکنان پخش منطقه کردستان و ارتباط مطلوب با سایر ادارات استان درخصوص فعالیت‌ها و خدمات مرتبط با تامین ،نگهداشت و توزیع فرآورده‌های نفتی در استان توانسته ایم خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه داده و اقدامات مطلوبی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام دهیم
فریدون یاسمی با بیان گستردگی فعالیتها در استان ، وجود بیش از 230کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و اعمال نظارتها و کنترلهای شبانه روزی و ارتباط مستقیم با مردم ، تامین و توزیع مطلوب فرآورده های نفتی را از اهم وظایف پخش منطقه کردستان عنوان و نقش و عملکرد شرکت در استمرار و رونق بخشیدن به چرخه فعالیت صنایع ، کشاورزی ،حمل و نقل ، مصارف گرمایشی را چشمگیربیان کرد.
وی سپس به مصرف بیش از 26میلیون لیتر بنزین و 9 میلیون مکعب CNG در تعطیلات نوروز 98 در استان خبرداد و افزود : 70 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 جایگاه باب CNG در سطح استان در این ایام فعال و به شهروندان و مسافرین نوروزی خدمات ارائه دادند.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید ازآمادگی کامل این شرکت جهت تامین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش های مختلف تولیدی ،کشاورزی ،حمل ونقل و ..استان خبرداد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087