جزییات خبر

اهدای بیش از 150 میلیون ریال کمک نقدی کارکنان منطقه کردستان به مناطق سیل زده

(سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۰۰

در پی وقوع حادثه ناگوار سیل در چندین استان کشورمان کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان برای ابراز همدردی با آسیب دیدگان به طور خودجوش اقدام به جمع آوری کمک برای هموطنان در مناطق سیل زده نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان،مدیر منطقه ضمن اظهار تاسف و عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه غم انگیز گفت: پس از وقوع سیل در استانهای گلستان ،لرستان و خوزستان کارکنان این منطقه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی وغیرنقدی جهت یاری‌رسانی به حادثه دیدگان نمودند.
فریدون یاسمی که در مراسم "ساعت به وقت انسانیت "جمعیت هلال احمر استان سخن می گفت آفزود:با هماهنگی صورت گرفته مبلغ 150 میلیون ریال به صورت کسر از حقوق کارکنان این منطقه کسر و جهت کمک به هموطنان سیل زده ارسال و امروز نیز با حضور در این مراسم همکاران منطقه بر اساس توان مالی خود هرکدام نسبت به اهدای مبلغی جهت این امر خدا پسندانه اقدام نمودند.
وی سپس به کمک های اهدایی شرکت های حمل ونقل فرآورده های نفتی و انجمن جایگاه داران استان اشاره و افزود :این عزیزان نیز با هماهنگی های صورت گرفته با این شرکت نسبت به جمع آووری کمک های نقدی خود و اهدا به هلال احمر اقدام نموده اند.

کمک به سیل زدگان 1

کمک به سیل زدگان 2

کمک به سیل زدگان 3

کمک به سیل زدگان 4

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087