جزییات خبر

کشف و ضبط بیش از 80 عدد کارت هوشمند سوخت درمنطقه کردستان

(یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳

از ابتدای سـال جاری تاکنون با بازدیدهـای دوره‌ای و غیر مترقبه از جـایگاه‌های عـرضه فرآورده‌های نفتی توسط بـازرسین ویـژه این منطقه بـرای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به هموطنان و ساماندهی عرضه فرآورده‌های نفتی، تعداد 80 عدد کارت هوشمند سوخت کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان،مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت :درراستای پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج ازشبکه فرآورده های نفتی و سو استفاده از کارت سوخت وسائط نقلیه عمومی این میزان کارت در جایگاه های عرضه منطقه و جایگاه مرزی باشماق کشف و ظبط شد.
فریدون یاسمی سپس به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن منطقه و تقاوت قیمت سوخت در دوسوی مرز اشاره و افزود:برنامه ریزی واولویت منطقه ، تحقق حقوق شهروندی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه های استان می باشد که بازدید های صورت گرفته و تعامل و همکاری با سایر دستگاه های متولی از جمله تعزیرات حکومتی ،اداره استاندارد ،سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی در همین راستا می باشد.
یاسمی با اشاره به تشکیل پرونده جهت افراد متخلف و معرفی به کمیته تخلفات شرکت از اخذ تعهد محضری و ارسال پرونده آنان به تعزیرات حکومتی استان خبر داد .پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087