جزییات خبر

226 دستگاه نفتکش عهده‌دار حمل و توزیع سوخت در سطح استان کردستان است

(شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ضمن اعلام آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت استان برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران تابستانی گفت: در حال حاضر 226 دستگاه نفتکش، وظیفه حمل و توزیع سوخت در سطح استان را برعهده دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی افزود: به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به همشهریان و مسافرینی که در ایام تعطیلات تابستانی به کردستان سفر می کنند، عملیات نظارت بر عرضه مطلوب سوخت در جایگاه‌ها (سوخت مایع و سی‌ان‌جی) همزمان با حضور اعضای گروه معین در نواحی نه گانه منطقه انجام شد.

وی با اشاره به فعال بودن 67 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 جایگاه  سی‌ان‌جی در استان گفت: با تشکیل گشت‌های منظم و حضور کارشناسان واحدهای خدمات مهندسی، اچ‌اس‌ایی، سامانه هوشمند سوخت و روابط عمومی، از تمام جایگاه‌های استان بازدید و نسبت به بررسی وضعیت آنها اقدام شد.

یاسمی افزود: سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان توسط 226 دستگاه نفتکش حمل و توزیع می شود که زحمات رانندگان زحمتکش با توجه به مناطق صعب العبور در سطح استان قابل تقدیر و ستودنی است.

بر پایه این گزارش، استان کردستان با دارا بودن 227 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و داشتن بازارچه های مرزی و همچنین طبیعت بکر و زیبا، یکی از مقاصد گردشگران در غرب کشور است که این مهم، اهمیت نظارت بر عرضه مطلوب و به موقع سوخت را دو چندان می کند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087