جزییات خبر

بهره برداری از جایگاه اختصاصی عرضه فرآورد ه های نفتی درویش ناحیه قروه

(چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۱

طی مراسمی با حضور فـرماندار قروه ، مسئولین و مـدیران پـخش منطقه کردستان، شهردار قروه ودیگر مدیران شهرستان ،جـایگاه اختصـاصی عـرضه فرآورده های نفتی درویش به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ،مدیر منطقه در مراسم بهره برداری از این جایگاه گفت: جایگاه عرضه فرآورده های نفتی درویش دهمین جایگاه ناحیه قروه می باشد که در زمینی به مساحت 1000 متر مربع با دارا بودن 3مخزن به ظرفیت ذخیره سازی90هزار لیتر بنزین معمولی و45 هزار لیتر بنزین سوپر احداث شده است .
فریدون یاسمی ادامه داد: این جایگاه دارای دو سکوی عرضه بنزین با چهار تلمبه می باشد. که دو عدد از تلمبه ها 4 نازله ودو عدد نیز 2 نازله وجمعا دارای 12 نازل می باشد
یاسمی با اشاره به هزینه دومیلیارد تومانی برای ساخت جایگاه اظهار داشت: این جایگاه بر اساس آخرین استانداردهای زیست محیطی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و سازمان محیط زیست احداث شده و زمینه اشتغالزایی 5 نفر را فراهم کرده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را از رسالت های اصلی این شرکت عنوان و افزود: احداث مجاری عرضه در نقاط مختلف جهت دسترسی آسان و سریع شهروندان به فرآورده های نفتی نیز در همین راستا صورت می پذیرد.
این جایگاه اولین جایگاه تحت پوشش برندینگ در ناحیه قروه می باشد که فعالیت خود را با شرکت صاحب نشان برند آغاز نموده است.

افتتاح جایگاه درویش قروه 1

افتتاح جایگاه درویش قروه 2

افتتاح جایگاه درویش قروه 3

افتتاح جایگاه درویش قروه 4


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087