جزییات خبر

بیش از 15 میلیون لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی شهرستان قروه توزیع شده است

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۶:۲۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در دیدار با فرماندار شهرستان قروه ضمن تببین اهداف و برنامه‌های منطقه، از توزیع بیش از 15 میلیون لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی منش با اشاره به شرایط ناحیه قروه از لحاظ فعالیت‌های کشاورزی و وجود صنایع مختلف گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه، بیش از 15 میلیون و 200 هزار لیتر نفتگاز در بین بهره‌برداران بخش کشاورزی شهرستان قروه توزیع شده است.

گیتی منش با اشاره به فعال بودن 15 جایگاه سوخت مایع و سی‌ان‌جی در ناحیه قروه اظهار کرد: عملیات احداث پنج جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی نیز در دست اقدام است که با توجه به تعداد مجاری عرضه موجود تلاش منطقه بر جانمایی و گستردگی جغرافیایی مطلوب این جایگاه‌ها در راستای دسترسی بهتر شهروندان به دریافت خدمات است.

وی به آغاز تامین و ذخیره‌سازی سوخت مورد نیاز بخش روستایی نیز اشاره کرد و از مهیا بودن زیرساخت‌های الکترونیکی برای دریافت نفت سفید در بخش روستایی خبر داد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همکاری سایر دستگاهای متولی بحث پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی نیز در حال انجام است تا تحویل الکترونیکی نفتگاز بخش کشاورزی نیز به زودی محقق شود.

فرماندار قروه نیز در این دیدار با بیان شرایط جغرافیایی و اقتصادی شهرستان، خدمات و اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه را لازمه تحرک و پویایی چرخه اقتصادی این شهرستان برشمرد و از زحمات و تلاش‌های کارکنان منطقه در سوخت‌رسانی مطلوب به این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

امان‌اللهی تامین سوخت مورد نیاز بخش‌های کشاورزی، صنایع و حمل ونقل را بسیار با اهمیت عنوان کرد و افزود: شهرستان قروه در زمینه تولید گندم رتبه دوم استان را دارد که تامین و توزیع سوخت بخش کشاورزی در دستیابی به این مهم نقش بسزایی داشته است.

 

دیدار با فرماندار قروه 4

دیدار با فرماندار قروه 3

دیدار با فرماندار قروه 1

دیدار با فرماندار قروه 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087