جزییات خبر

همزمان با هفته دولت:

بهره برداری از جایگاه اختصاصی عرضه فرآورده های نفتی شانو شهر مریوان

(پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۲

طی مراسمی با حضور فرماندار مریوان ، مسئولین و مدیران پخش منطقه کردستان، ودیگر مدیران شهرستانی جایگاه اختصاصی عرضه فرآورده های شانو شهرستان مریوان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان مدیر منطقه ضمن تبریک هفته دولت و ارائه گزارشی از عملکرد و خدمات انجام شده در گستره عملیاتی ناحیه مریوان از همکاری و تعامل مسولین شهرستانی با پخش منطقه کردستان تشکر و قدردانی کرد.
عبدالله گیتی منش در مراسم بهره برداری از این جایگاه گفت: جایگاه عرضه فرآورده های نفتی شانو در زمینی به مساحت 500 متر مربع با دارا بودن ۲ مخزن به ظرفیت ذخیره سازی45هزار لیتر بنزین احداث شده است .
گیتی منش ادامه داد: این جایگاه دارای دو سکوی عرضه بنزین با چهار تلمبه می باشد. که دو عدد از تلمبه ها ۴ نازله ودو عدد نیز ۲ نازله وجمعا دارای ۱۲ نازل می باشد
وی با اشاره به هزینه یک میلیارد وپانصد میلیون تومانی برای ساخت جایگاه افزود: این جایگاه بر اساس آخرین استانداردهای زیست محیطی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و سازمان محیط زیست احداث شده و زمینه اشتغالزایی 7 نفر را فراهم کرده است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را از رسالت های اصلی این شرکت عنوان و افزود: احداث مجاری عرضه در نقاط مختلف جهت دسترسی آسان و سریع شهروندان به فرآورده های نفتی نیز در همین راستا صورت می پذیرد.
شایان ذکر است با افتتاح این جایگاه شمار جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی ناحیه مریوان به 9 باب افزایش یافت .

افتتاح جایگاه شانو 1

افتتاح جایگاه شانو 3

افتتاح جایگاه شانو 2

افتتاح جایگاه شانو 4

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087