جزییات خبر

تامین و توزیع بیش از 97 میلیون لیتر سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی استان کردستان

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۰۷:۴۴

از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه بیش از 97 میلیون و چهارصد هزار لیتر سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی بین بهره برداران این بخش استان تامین و توزیع شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 4 درصدی همراه بوده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: این شرکت با تهیه زیر ساخت های لازم و هماهنگی های صورت گرفته آمادگی تامین وتوزیع الکترونیکی سوخت بخش کشاورزی استان را دارا بوده و خواستار پیگیری جدی طرح پلاک گذاری اداوات کشاورزی استان نیز می باشد.
عبدالله گیتی منش که درچهارمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق استان سخن می گفت با اشاره به کسب رتبه دوم کشوری تولید گندم توسط استان در سال جاری زراعی افزود:یکی از رسالت های شرکت تامین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی استان است که در هفت ماهه نخست امسال بیش از 91 میلیون لیتر نفتگاز به اداوات کشاورزی تخصیص داده شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشدی 3 درصدی همراه بوده است .
وی با اشاره تشکیل کارگروه تبدیل سوخت واحدهای تولیدی در مسیر گاز، اجرای طرح بومی سازی سهمیه مرغداری هاو بازدید کارشناسان منطقه به صورت منظم از مصرف کنندگان عمده وجز ازتامین و توزیع بیش از سه میلیون و دویست هزار لیتری واحدهای تولیدی و مرغداری استان خبر داد و افزود این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل با کاهش 27درصدی همراه بوده است .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان سپس از تامین و توزیع دومیلیون و پانصد هزار لیتر سوخت جهت دو هزار و چهارصد حلقه چاه آب کشاورزی مجاز استان خبرداد و افزود این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشدی 20صدی همراه بوده است.
گیتی منش با اشاره به وضعیت مطلوب ذخیره سازی فرآورده‌های نفتی درتاسیسات انبار نفت منطقه و ابراز اطمینان بابت سوخت‌رسانی مطلوب به بخش کشاورزی تا پایان سال زراعی افزود: سوخت بخش کشاورزی توسط 299 باب فروشندگی در سطح روستاها و بیش از 42باب جایگاه سوخت در استان به کشاورزان تحویل می‌شود.

سوخت بخش کشاورزی چهارمین جلسه کارگروه 1

سوخت بخش کشاورزی چهارمین جلسه کارگروه 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087