جزییات خبر

299 فروشندگی فعال وظیفه توزیع نفت سفید روستاهای استان کردستان را برعهده دارد

(چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۱۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تامین و عرضه به موقع نفت سفید و فعالیت 299 فروشندگی روستائی در سطح استان خبر داد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی نقش ناوگان حمل نقل در ارسال به موقع سوخت به نواحی 9 گانه منطقه، به ویژه مناطق کوهستانی و سخت گذر در فصول سرد سال، حائز اهمیت و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی منش در نشستی با تاکید بر اهمیت ناوگان حمل ونقل فرآورده‌های نفتی در تامین سوخت بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و... استان از فعال بودن 240 دستگاه نفتکش در ناوگان حمل ونقل منطقه خبرداد.

گیتی‌منش در جلسه کمیته حمل و نقل فرآورده‌های نفتی منطقه با بیان اینکه میزان سوخت مورد نیاز سطح استان با استفاده از نفتکش‌های جاده پیما، تامین و توزیع می شود، افزود: تعامل و همکاری بسیار خوب شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان نفتکش با این شرکت، موجب رونق بخشیدن به حرکت بخش‌های تولیدی، کشاورزی، صنایع و تامین سوخت مورد نیاز خانوارهای نفت سفید سوز در نقاط روستایی استان شده است.


وی با اشاره به ضرورت سلامت ناوگان حمل ونقل منطقه و تامین و توزیع ایمن مواد سوختی، بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان نفتکش تاکید و با اشاره به تامین سوخت 72 جایگاه عرضه و 299 فروشندگی روستایی توسط رانندگان نفتکش، خواستار نصب سیستم GPRS بر روی نفتکش‌های منطقه شد.

وی با اشاره به افزایش نرخ کرایه حمل ناوگان سوخت منطقه از بازنگری در توپوگرافی تعدادی از مسیرهای حمل و نقل جهت کمک به افزایش کرایه پرداختی به رانندگان خبرداد و خواستار توجه جدی این عزیزان به رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی با توجه به شرایط جاده ای استان شد.

جلسه حمل ونقل تامین بیش از 3میلیون 1

جلسه حمل ونقل تامین بیش از 3میلیون 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087