جزییات خبر

حذف رمز بیش از 12 هزار کارت سوخت در استان کردستان

(چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۸

از ابتدای آبان ماه سال جاری تاکنون، حذف رمز بیش از 12 هزار عدد کارت سوخت شهروندان استان در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیرمنطقه بابیان این مطلب گفت :درراستای تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، کارکنان این منطقه در نواحی 9گانه این شرکت خذف رمز 12 هزار و چهارصدو سیزده عدد کارت سوخت را انجام داده اند.
عبدالله گیتی منش با بیان اینکه چهار رقم سمت راست کدملی فرد ثبت نامی به عنوان رمز پیش فرض کارت سوخت جدید انتخاب شده است، افزود: شهروندان جهت حذف رمز کارت خود باید کارت هوشمند سوخت، کارت ملی و کارت خودرو را نیز همراه خود داشته باشند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به تخصیص سهمیه برای خودروهای ناوگان حمل و نقل برون شهری و شارژ کارت سوخت آنان از ابتدای آذر به همراه سهمیه هفته آخر آبان ماه اشاره کرد و گفت: برای خودروهای بنزینی، ۸۶۵ لیتر و دوگانه‌سوز ۵۲۵ لیتر سهمیه سوخت اعمال شد تا طلب مابه التفاوت هفته آخر آبان ماه نیز لحاظ شود.
گیتی منش با اشاره به تغییر سهمیه تاکسی های دوگانه سوز شهری از 200 لیتر به 250 لیتر درماه از فعال بودن 52 باب جایگاه سی ان جی در استان خبرداد و افزود:با توجه به ظرفیت ایجاد شده در بحث سی ان جی این شرکت آمادگی سوخت رسانی روزانه به 90 هزار دستگاه خودروی سی ان جی سوز را دارا است که هم اکنون روزانه30 هزار دستگاه خودرو در جایگاههای سی ان جی استان سوخت دریافت می کنند.
این مقام مسئول با اشاره به رشد 20 درصدی مصرف CNG بعد از آغاز اجرای طرح مدیریت سوخت در استان، افزود: جایگاه‌های CNG کردستان ظرفیت فروش روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب سی ان جی را دارند.

حذف رمز 4

حذف رمز 1

حذف رمز 3

حذف رمز 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

سنندج - میدان آزادی - ابتدای خیابان کشاورز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان
 
کدپستی :66138-13593

شماره تلفن منطقه :33235375-087
شماره تلفن روابط عمومی :33228314-087